Kurzy námorného jachtingu, kapitánsky kurz

CharterDovolená na plachetnici s sebou přináší obrovské množství zážitků, které nikde jinde neprožijete. Plavba na moři, koupání se v panenských zátokách daleko od přeplněných pláží, objevování nových, nepoznaných míst. Tohle všechno můžete na jachtě prožít a splnit si tak představy o aktivně prožité dovolené, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.Pokud však nechcete být jen pasivním jachtařským návštěvníkem, ale toužíte převzít iniciativu do svých rukou, my Vám tuto možnost nabízíme. S námi se naučíte ovládat loď, nasbíráte zkušenosti přímo na moři a můžete získat kapitánský průkaz.
Kurzy jsou týdenní. Konají se v přístavě Kremík, který se nachází mezi Šibeníkem a Splitem. Obyčejně se vypisují na začátku a na konci sezóny, ale v případě zájmu a dostatečného počtu zájemců je možné zorganizovat kurz kdykoliv. Cena bude záviset od ceny lodi vPotápaniedaném termínu.Počas kurzu se bydlí přímo na plachetnicích, na kterých se studuje a především plaví. Učí se navigace, námořní abeceda, označení bójí, čtení z námořních map, vodní cesty, meteorologie, základní pravidla bezpeční plavby na moři, práce s kompasem, vysílačkou a dalšími přístroji. Nezapomíná se na základy námořního práva – COLREG, ani na běžnou údržbu lodě. Součástí intenzivního kurzu je i noční plavba, při které se procvičuje noční orientace a navigace mezi ostrovy? Velký důraz je kladen na manévrování v přístavu, vyvažování plachetnice a kotvení v zátokách.Zájazdy extraNa závěr týdenního kurzu se konají zkoušky v českém jazyce na kapitanátě před komisí jmenovanou Ministerstvem námořnictva Chorvatské republiky. Úspěšný absolvent získá průkaz, který majitele opravňuje vést na moři jakékoliv plavidlo do 30 tun výtlaku. Cílem našich kurzů je připravit budoucí kapitány dostatečně kvalitně na to, aby bezpečně a beze strachu mohli ovládat loď v pobřežních vodách. Neváhejte, i Vy se můžete stát kapitánem!

Informace

Kremík

Pobyt na lodi, teoretický a praktický výcvik, praktická skúška na lodi, inštruktor, pobytová taxa, posteľná bielizeň, pohonné hmoty, záverečné upratovanie lode, vystavenie crewlistu.

Doprava, úrazové poistenie, strava, poplatok za skúšku a vystavenie preukazu

50% ceny pri objednaní - 50% mesiac pred nástupom
Sobota od 18.oo hod. / Sobota do 9.oo hod.

Strávite príjemnú týždennú dovolenku na jachte v Chorvátsku. Pritom získate všetky potrebné znalosti a zručnosti na ovládanie rekreačnej námornej jachty. Naučíte sa čítanie z mapy, navigáciu, prácu s GPS a potrebné predpisy. Na záver získate po úspešných skúškach preukaz .


Proč náš kapitánský kurz trvá týden?

Za tři nebo čtyři dny kurzu se člověk nenaučí ovládat loď tak, aby si ji pak bez obav pronajal sám. Na nacvičení správné reakce v různých situacích, získání potřebných zručností a hlavně odhadu je nevyhnutná dostatečná praxe. Naše sedmileté zkušenosti s organizovábím takovýchto kurzů nás přesvědčily, že týden intenzivního kurzu je minimální čas na to, abyste zvládli bezpečně ovládat loď. Yacht Travel nerozdává průkazy, ale vychovává kapitány.

29.4.2023 6.5.2023 710,- EUR
6.5.2023 13.5.2023 710,- EUR
13.5.2023 20.5.2023 740,- EUR
20.5.2023 27.5.2023 740,- EUR
24.6.2023 1.7.2023 890,- EUR
16.9.2023 23.9.2023 760,- EUR
23.9.2023 30.9.2023 730,- EUR
Jiný termín
Last Minute - Akční cena Rezervovat

Pokiaľ máte akékoľvek otázky alebo potrebujete radu ohľadom kurzu, tak neváhajte kontaktovať Ladislava Kelemena na tel. čísle: +421 903 719 939 alebo emailom na: info@yachttravel.sk

Zeptejte se
Nabídka Kurzy námorného jachtingu, kapitánsky kurz
Jméno
Příjmění
Telefon
Email
Text
  Odeslat Zavřít