Dovolená na jachtě, pronájem a prodej lodí, kurzy jachtingu

Chcete zažít skutečně netradiční dovolenou a neláká Vás pobyt vhotelích a přeplněné pláže? Dovolená na jachtě, pronájem lodí, „šnorchlování“ a volné potápění v průzračných vodách, okružní plavby na výletních lodích po celém světě, kapitánské kurzy v Chorvatsku přímo na jachtě i lyžování v Alpách Vám nabízí Yacht Travel. Pomůžeme Vám také snákupem jachtařského oblečení či samotné lodi.

Pronájem lodí

Pronájem lodí

Pronajmutí jachty není nedosažitelný sen. Vydejte se vstříc zážitkům, poznejte zajímavá místa, nádherné pláže, netknuté zátoky, jeskyně a starobylá městečka s krásnými promenádami.

Kurzy jachtingu

Kurzy jachtingu

Máte rádi věci pevně ve svých rukou? Naučte se ovládat plachty, vázat uzly a navigovat na moři – staňte se kapitánem na lodi! Nabízíme Vám možnost absolvovat kapitánský kurz.

Prodej lodí

Prodej lodí

Prodej nových i použitých lodí, lodní bazar. Vyberte si z naší nabídky: plachetnice, katamarány, luxusní motorové jachty, přepravní lodě, nákladní lodě pro říční i námořní plavbu.

Team Building

Team Building

Teambuilding v překladu znamená budování týmu. Právě ideální a oblíbené prostředí na teambuilding je námořní plachtenice.

Zeptejte se